4N1K 2 Full Sansürsüz (2018) Full HD izle
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
6.8 IMDB Puanı 2 Yorum 54,615 Görüntülenme

4N1K 2 Full Sansürsüz (2018) Full HD izle

4n1k 2 yerli film full hd izle 4n1k 2 tek parça hd izle 4n1k 2 full 2018 izle İnternette kısa kısa hikayeleriyle ün kazanan Büşra Yılmaz’ın 4N1K  whattpad uygulamasında milyonların gönüllerini fethettikten sonra, ilk olarak kitap şeklinde basıldı. Whattpad uygulamasını kullanmayan kesimin kitabı keşfetmesiyle 4N1K ününü daha da attırarak tüm Türkiye’nin gönlünde yer edinmeyi başardı. Komedi-gençlik temalı 4N1K’nın hikayesinin sadece okuyarak halka yetmeyeceğini anlayan yapımcılar bu işe bir el attılar ve hayallerde canlandırılan 4N1K dünyasını ilk olarak 12 Mayıs 2017 ‘de beyaz perdeye uyarladılar.
ilk filmin gişesinden memnun kalan 4N1K ekibi, kitabın ikincisinin çıkmasıyla beraber filmin de ikincisine yapmaya verdiler. Bunun sonucunda da 04.05.2018 tarihinde 4N1K sinema salonlarında izleyicisi ile buluşuyor.
4N1K-2 Filmini Neden İzlemelisiniz?
Komedi gençlik kategorisinde değerlendirilen bu film sizi sadece eğlendirmekle kalmayacak aynı zamanda eğlendirirken güldürecek bir yapım. Murat Onbul’ un yönetmenliğini yaptığı filmin konusuna kısaca değinecek olursak 4 erkeğin içinde tek kız olarak büyümüş Yaprak’ ın ve çevresinin hikayesini temel alıyor. Yaprak, Ali, Gökhan, Sinan, Oğuz isimli 17 yaşındaki karakterlerin günlük hayatlarında ki aşk, okul karmaşası, ergenlik sorunları gibi konuları esas alıyor. Hikaye ilk filmin ardından kaldığı yerden devam ediyor. Nasıl sevgili olunacağını bilmeyen ve bunu araştıran Yaprak, Yaprak'a aşkını ilan etse de grup arkadaşlarından saklamanın sonucu olarak vicdan azabı ve suçluluk hisseden Ali, kız arkadaşından ayrıldıktan sonra öfke sorunları için doktordan yardım alan Gökhan, aşk hayatından memnun olmayan Sinan ve son olarak her olayda kendini ve seyircini güldürmeyi başaran saf karakterimiz Oğuz'un hikayesini anlatıyor. 
Gözde Mutlu, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sinan Özer ve Cemrehan Karataş’ın başrollüğünü paylaştığı bu yapım her yaştan kitleye hitap etmekle beraber özellikle 30 yaş altı kesimin ilgisini çekmiştir.
04.05.2018 tarihinde vizyona girecek olan filmi daha sonra full HD izle olarak hem de sansürsüz izle bir şekilde internet ortamında izleyebilirsiniz.  
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (2)