Düğüm Salonu Full (2018) Tek Parça 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.0 IMDB Puanı 5 Yorum 33,092 Görüntülenme

Düğüm Salonu Full (2018) Tek Parça 720p izle

Düğüm Salonu Full (2018) Tek Parça izle Düğüm Salonu full sansürsüz 1080p izle Şahin Irmak tarafından kaleme alınan, Hakan Algül tarafından yönetmenliği üstlenilen ve  BKM Yapımı tarafından yapımcılığı üstlenilmiş olan komedi filmi Düğüm Salonu izlenmeye değer sansürsüz izle filmler arasında.
Düğün Salonu Filminin Oyuncuları
Filmin senaristi Şahin Irmak ile İrem Sak başrollerini üstlenirken Onur Buldu, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Salih Kalyon, Ayşenil Şamlıoğlu, Bilge Şen, Nilgün Belgin, Burcu Altın, Güneş Hayat, Evren Duyal, Toprak Sağlam, Gazanfer Ünsüz gibi ünlü ve usta oyuncular da filmde rol almışlardır.
Düğün Salonu Filminin Konusu
Film de bir gelin ve damadın  nikah masası önünde öpüşmeleri  ile başlangıç yapılmış. Fakat olayı komik  ve izlenmeye değer hale getiren aynı yerde aynı zamanda yani aynı saatte fakat farklı iki salonda iki farklı kişi ile evlenmek üzere olan bir erkek ve bir kadının yıllar önceden birbirlerini tanımış olduklarını fark edince nikah masalarından kalkıp birbirleri ile öpüşmeleridir. Gelin ve damatların aileleri olan dört ailenin en mutlu günlerinde böyle bir şey ile karşılamalarından doğan şaşırmaları ve ortalığın karışması ile devam eder. Tabi olayların iç yüzü filmin ilerleyen zamanlarında ortaya çıkar.
 full hd izle  Filmin senaristi ve başrol oyuncusu Şahin Irmak filmin çekimlerinin yapıldığı İzmir de oyunculuk kariyerine başladığını ve bu nedenle İzmir'de film çekmenin ve orada çekilecek bir filmin senaryosunu yazmış olmanın kendisi için ayrı bir heyecan ve büyük bir hayal olduğunu dile getirmiştir.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (5)