Netspor (Full) izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 181 Görüntülenme

Netspor (Full) izle

Netspor (Full) izle Netspor izle Netspor hd izle Netspor tek parça izle Christian annesine yakın ve askeri olan babası, özlüyor. Ama hayalleri var ve annesi onu durdurmaya çalışan güçler olsa da futbol oynamak için bu hayallerini takip etmek için onu cesaretlendirir. Ona en iyi intikamın başarı olduğunu söylüyor.
Ne zaman talihsiz bir kaza annesi ve babası şimdi MIA listesi üzerinde olur, Hıristiyan bir Ortalama ruhlu komşu Bakımı kendini bulur. Frank futbol oynamaya Hıristiyan tutmak için elinden geleni çalışır, onu bodrumda uyku ve yemek yapmak, ve hatta annesini görmek ve telefonda onunla konuşurken onu tutar. Ama Christian iyi bir çocuk ve onun durumu rağmen başkalarını cesaretlendirir ve ebeveynleri, ekibi ve hatta Frank için dua. Bu yüzden başka bir komşu onun meleği en zor zamanda ona yardım etmek şaşırtıcı değildir.
Bu harika hikaye sadece çocuklar için değil, bugünün dünyasında hepimizi cesaretlendiren bir şey. Dersler hiçbir zaman umut ya da rüyalarınızı, bir takım oyuncusu olmak ve çevrenizdeki bu teşvik, hem de her zaman her şeye inanan mümkün vermek dahil. Biz Dove ile bu harika film ödülü "Aile onaylı" mührü yaş 12 + dil sorunları nedeniyle.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?