Sinemaskot.com

Recep ivedik 5 (2017) Full HD izle

Recep ivedik 5 (2017) Full HD izle

Recep İvedik 5    16 Şubat 2017

SS Puanı 6.6 100 Dak. Yerli Filmler

3.2
IMDB: 3.2/10 6.002 oy

, ,

Senaryo: Şahan Gökbakar

Türkiye

Hatayı bildir

Yakın zamanda can veren dostu Ismet, Recep Ivedik inconsolable dul takviye etmeye karar verir. Bu Nelson merhum Ismet, otobüs sürücüyü son kontrat hakikatleştirmek için olan yol alır. O yolculuk kısa olacağını düşünerek, Recep misyonu bir grup genç sporcuların bir beynelmilel spor müsabakası için yurt dışında taşımak için olduğunu keşfeder. Şeyler karışık olsun ekip majör bir trajedi surat ve Recep vaziyeti hakimiyet altına almaya karar verir.

No links available
No downloads available

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili filmler

Sinemaskot.com adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Sinemaskot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler (E-mail : sinemaskotcom@gmail.com).
Türkçe, film izle yerli, film izle film izler, film izle yeni, film izle macera, film izle aksiyon, film izle hd, film izle alt yazılı, film izle Türkçe dublaj, film izle komedi, film izle yabancı, film izle korku, film izleme sitesi, film izle animasyon, film izle 720p