Saplantı (2018) Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 438 Görüntülenme

Saplantı (2018) Türkçe Dublaj izle

Saplantı (2018) Türkçe Dublaj izle Saplantı (2018) Sansürsüz izle Saplantı (2018) Full Türkçe Dublaj 1080p izle Doğum oluşur ve bir anne olur. Çocuğunun sürekli ağlamasını, artan suçluluk ve paranoya duygusu, Chloe 'yi depresyona ve karanlık güne çekiyor.
Annesi bir tür olarak kabul etmez olmasına rağmen, o oğlunun korunması içgüdüsü ile bir tehlike olarak yüzleri olan her durumu görür. Psikoloji her gün kötüleşiyor. Aile psikologu Dr Timothy Reed basit bir ciddi Doğum sonrası depresyon (Doğum sonrası depresyon) Bu endişeli düşünceler ve endişeler atfedilen. Ama Chloe 'nin durumu her gün kötüleşiyor.
Chloe duymaya başlar ve çocukluk döneminde çocuğun sesi hakkında Mumble, ve bu noktada o onun çocuğun etrafında garip bir varlığın titreşimi görür. Chloe, bu olmanın kötülüğüne inanmak, oğlunu korumak için mümkün olan her şeyi yapıyor. Mahallede herkes onlar geçici olduğunu cholu söyler ve onlar ilaçlar almaya devam ve onlar hayatta inanmıyorum. Chloe 'nin dünyası tamamen çöktü ve çocuğunun tehlikede olduğu açık.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?